přírodovědný příměstský tábor II

Příroda

Určeno pro od 6 let (ukončená 1. třída ) Místo Inspiro Stav / kapacita Volná místa / max. 25 účastníků
Termín 29. - 31. 8. 2022 Délka 3 dny Cena celkem 1.300 Kč
Čas 08:00 - 16:00 Lektor Katka Sáblíková
katka.sablikova@seznam.cz
Online přihláška

Podrobné informace:

Lektor: Katka Sáblíková

Rádi zkoumáte svět kolem sebe? Fascinuje vás příroda, zvířata, rostliny a prostředí, kde žijí? Baví vás chemické pokusy? Pak se přihlaste na vědecko-přírodovědný tábor, kde spolu zažijeme spoustu zábavy a zároveň se něco dozvíme a objevíme úžasné věci.

Během PT dětem zajišťujeme program, pedagogický dozor, pitný režim, obědy.

V červnu zašleme email rodičům s podrobným programem, kontaktem na pedagogy, kteří příměstský tábor povedou a  upřesněným seznamem věcí, které mají mít děti s sebou.

Co si s sebou vzít?

Pevnou obuv – Děti mohou mít sandálky, ale v baťůžku tenisky s ponožkami! (je potřeba, aby děti měly pevnou obuv jak při výletech tak i při hrách. Jinak je nebezpečí úrazu a jiných nepříjemností).

Láhev s pitím – minimální objem 1 litr, během dne si děti budou do lahve doplňovat šťávu. Když jdou na procházku či hrát hry do lesa, je potřeba aby měly dostatek pití.

Svačinky – aby děti neměly hlad během dne. Pro děti je připraven vždy oběd (polévka a druhý chod, v případě celodenního výletu obědový balíček), obědy budou cca okolo 12 hodiny

Pláštěnku

Pokrývku hlavy – kšiltovku nebo šátek

Baťůžek – kam si děti sbalí všechny potřebné věci, když půjdu na procházku či hru do lesa (pití, pláštěnka, svačinka, popř. mikina atd.)
Přezůvky do vnitřních prostor Inspira – nejvhodnější jsou cvičky či tenisky.

Vhodné oblečení – na sportování i do vnitřních prostor dle počasí, během týdne budou probíhat i kreativní dílny, tak i tričko či zástěru, kterou si budou moci děti ušpinit.

Bližší informace k přihlašování:
Maruška Dvořáková
mail: kancelar@svcinspiro.cz
tel.: 777 712 120

Galerie