Plavecký camp

Sport

Určeno pro od 10 let Místo Inspiro Stav / kapacita Obsazeno / max. 20 účastníků
Termín 9. - 13. 8. 2021 Délka 5 dní Cena celkem 1.800 Kč
Čas 08:00 - 16:00 Lektor Ivana Kroutilová
reditelka@svcinspiro.cz
Online přihláška

Podrobné informace

Plavecký camp je určen pro plavce od 10 let, kteří již prošli základním plaveckým výcvikem a osvojili si techniku: volný způsob (kraul), znak a prsa.
Příměstský tábor se zaměřuje na zdokonalování plaveckých technik, naučení se základům plaveckého stylu:motýlek a dalším novým prvkům (např. kotoulové obrátky, startovní skoky, apod..).
Při pěkném počasí se bude každý den plavat 2 hodiny na tišnovském koupališti, při nepříznivých podmínkách je domluven krytý bazén v Kuřimi. Odpolední část dne se bude věnovat ostatním sportům, hrám a relaxačním aktivitám v Inspiru nebo v přírodě. 
Čerpejte příspěvek na letní tábory u Vaší zdravotní pojišťovnyhttps://www.skrblik.cz/rodina/deti/prispevek-na-letni-tabor/
cena: 1700,- (v ceně: vstupy na bazén, koupaliště, celodenní výlet, program, obědy)

LEKTOŘI:

Ivana Kroutilová, Veronika Patzelová

Příměstské tábory (dále jen PT) jsou jednou z hlavních činností, které Inspiro nabízí. Jedná se o tábory, které jsou realizované v areálu Inspira. Jeden táborový turnus trvá pět dnů (pondělí až pátek). Sraz dětí je vždy v 8 hodin v Inspiru. Konec je vždy v 16 hodin v Inspiru. Počet účastníků jednoho PT je cca 25 dětí.

Během PT dětem zajišťujeme program, pedagogický dozor, pitný režim, obědy.

Pro děti je připravený pestrý program. Každý týden vyráží minimálně na jeden celodenní výlet (zajišťujeme jízdné, vstupné, svačinu). Program příměstského tábora je vyvážený – pohyb, odpočinek, sportovní i výtvarné činnosti, hry atd. Naším cílem je, aby se dítě na příměstském táboře cítilo dobře, bylo v bezpečném prostředí a rádo se vracelo.

V červnu zašleme email rodičům s podrobným programem, kontaktem na pedagogy, kteří příměstský tábor povedou a  upřesněným seznamem věcí, které mají mít děti s sebou.

Co si s sebou vzít?

Pevnou obuv – je potřeba, aby děti měly pevnou (rozchozenou) obuv jak při výletech, tak i při hrách. Nevhodná obuv bývá příčinou úrazů a jiných nepříjemností. Děti mohou mít sandály, ale s sebou v batohu zároveň i tenisky s ponožkami.

Láhev s pitím – minimální objem 1 litr, během dne si děti budou do lahve doplňovat šťávu. Děti se  pohybují v rámci tábora i mimo Inspiro – v lese, na hřišti a je potřeba, aby měly dostatek pití.

Svačinu – aby děti neměly hlad během dne. Pro děti je připraven vždy oběd (polévka a druhý chod, v případě celodenního výletu obědový balíček). Obědy budou cca okolo 12 hodiny.

Pláštěnku

Pokrývku hlavy – kšiltovku nebo šátek

Batoh – kam si děti sbalí všechny potřebné věci, když půjdu na procházku či hru do lesa (pití, pláštěnku, svačinu, popř. mikinu atd.)

Přezůvky – do vnitřních prostor Inspira – nejvhodnější jsou cvičky či tenisky

Vhodné oblečení – na sportování a do vnitřních prostor dle počasí. Během týdne budou probíhat i kreativní dílny, tak se hodí tričko či zástěra, kterou si budou moci děti ušpinit.

Galerie