Plavecký camp

Sport

Určeno pro od 10 let Místo Inspiro Stav / kapacita Obsazeno / max. 20 účastníků
Termín 8. - 12. 8. 2022 Délka 5 dní Cena celkem 2.200,-
Čas 08:00 - 16:00 Lektor Ivana Kroutilová
reditelka@svcinspiro.cz
Online přihláška

Podrobné informace

Lektor: Ivana Kroutilová

Plavecký camp je určen pro plavce od 10 let, kteří již prošli základním plaveckým výcvikem a osvojili si techniku: volný způsob (kraul), znak a prsa.
Příměstský tábor se zaměřuje na zdokonalování plaveckých technik, naučení se základům plaveckého stylu:motýlek a dalším novým prvkům (např. kotoulové obrátky, startovní skoky, apod..).
Při pěkném počasí se bude každý den plavat 2 hodiny na tišnovském koupališti, při nepříznivých podmínkách je domluven krytý bazén v Kuřimi. Odpolední část dne se bude věnovat ostatním sportům, hrám a relaxačním aktivitám v Inspiru nebo v přírodě.
Co s sebou? plavky (u kluků NE bermudy), plavecké brýle, plavecká čepice (pro děti s dlouhými vlasy), ručník, pantofle
Během PT dětem zajišťujeme program, pedagogický dozor, pitný režim, obědy.
V červnu zašleme email rodičům s podrobným programem, kontaktem na pedagogy, kteří příměstský tábor povedou a  upřesněným seznamem věcí, které mají mít děti s sebou.

Co si s sebou vzít?

Pevnou obuv – je potřeba, aby děti měly pevnou (rozchozenou) obuv jak při výletech, tak i při hrách. Nevhodná obuv bývá příčinou úrazů a jiných nepříjemností. Děti mohou mít sandály, ale s sebou v batohu zároveň i tenisky s ponožkami.

Láhev s pitím – minimální objem 1 litr, během dne si děti budou do lahve doplňovat šťávu. Děti se  pohybují v rámci tábora i mimo Inspiro – v lese, na hřišti a je potřeba, aby měly dostatek pití.

Svačinu – aby děti neměly hlad během dne. Pro děti je připraven vždy oběd (polévka a druhý chod, v případě celodenního výletu obědový balíček). Obědy budou cca okolo 12 hodiny.

Pláštěnku

Pokrývku hlavy – kšiltovku nebo šátek

Batoh – kam si děti sbalí všechny potřebné věci, když půjdu na procházku či hru do lesa (pití, pláštěnku, svačinu, popř. mikinu atd.)

Přezůvky – do vnitřních prostor Inspira – nejvhodnější jsou cvičky či tenisky

Vhodné oblečení – na sportování a do vnitřních prostor dle počasí. Během týdne budou probíhat i kreativní dílny, tak se hodí tričko či zástěra, kterou si budou moci děti ušpinit.

Galerie