Kutilsko – modelářský příměstský tábor

Tvoření

Určeno pro od 10 let (ukončená 4. třída) Místo Inspiro Stav / kapacita Volná místa / max. 12 účastníků
Termín 25. - 27. 8. 2021 Délka 3 dny Cena celkem 1.200 Kč
Čas 08:00 - 16:00 Lektor Marie Dvořáková
kancelar@svcinspiro.cz
Online přihláška

Podrobné informace

Tři dny pro všechny nadšené modeláře a kutily, ve kterých budou kutit pod dohledem dvou zkušených lektorů – modelářů. Tábor s dopolední a odpolední modelářsko-kutilskou dílnou.

LEKTOŘI:
odborní lektoři: Jaroslav Matoušek, Zdeněk Schneider

Příměstské tábory (dále jen PT) jsou jednou z hlavních činností, které Inspiro nabízí. Jedná se o tábory, které jsou realizované v areálu Inspira.  Sraz dětí je vždy v 8 hodin v Inspiru. Konec je vždy v 16 hodin. Během PT dětem zajišťujeme program, pedagogický dozor, pitný režim, obědy.

Pro děti je připravený pestrý program. Program příměstského tábora je vyvážený – pohyb, odpočinek, sportovní i výtvarné činnosti, hry atd. Naším cílem je, aby se dítě na příměstském táboře cítilo dobře, bylo v bezpečném prostředí a rádo se vracelo.

V červnu zašleme email rodičům s podrobným programem, kontaktem na pedagogy, kteří příměstský tábor povedou a  upřesněným seznamem věcí, které mají mít děti s sebou.

Co si s sebou vzít?

Pevnou obuv – je potřeba, aby děti měly pevnou (rozchozenou) obuv jak při výletech, tak i při hrách. Nevhodná obuv bývá příčinou úrazů a jiných nepříjemností. Děti mohou mít sandály, ale s sebou v batohu zároveň i tenisky s ponožkami.

Láhev s pitím – minimální objem 1 litr, během dne si děti budou do lahve doplňovat šťávu. Děti se  pohybují v rámci tábora i mimo Inspiro – v lese, na hřišti a je potřeba, aby měly dostatek pití.

Svačinu – aby děti neměly hlad během dne. Pro děti je připraven vždy oběd (polévka a druhý chod, v případě celodenního výletu obědový balíček). Obědy budou cca okolo 12 hodiny.

Pláštěnku

Pokrývku hlavy – kšiltovku nebo šátek

Batoh – kam si děti sbalí všechny potřebné věci, když půjdu na procházku či hru do lesa (pití, pláštěnku, svačinu, popř. mikinu atd.)

Přezůvky – do vnitřních prostor Inspira – nejvhodnější jsou cvičky či tenisky

Vhodné oblečení – na sportování a do vnitřních prostor dle počasí. Během týdne budou probíhat i kreativní dílny, tak se hodí tričko či zástěra, kterou si budou moci děti ušpinit.

Galerie