HORKY – Pravda je tam venku.

Dobrodružství

Určeno pro 13 - 17 let Místo tábořiště Horky u Ledče nad Sázavou Stav / kapacita Volná místa / max. 24 účastníků
Termín 12. - 21. 8. 2022 Délka 8 dní Cena celkem 4.500 Kč
Stravování Zajištěno Lektor Veronika Patzelová
patzelova@svcinspiro.cz
Online přihláška

HORKY – Pravda je tam venku.

Na odlehlém venkově v okolí nejmenované vesnice na Vysočině řádí teror. Nevysvětlitelné vraždy, znetvořený dobytek, mizející lidé, děsivé zvuky ozývající se z lesů… Místní policejní sbor si se situací neví rady a pověrčiví obyvatelé si události vysvětlují pomocí nadpřirozena a starobylých legend.

Na žádost policejního velitele byla na místo pozvána speciální vyšetřovací jednotka se zaměřením na paranormální jevy. Podaří se jim odhalit pachatele těchto skutků a racionálně případ vysvětlit? Nebo jsou pověry místních obyvatel něco více než jen strašidelné historky pro děti? Pusť se do vyšetřování a odhal, kde pravda skutečně vězí!

místo: tábořiště Horky u Ledče nad Sázavou
počet účastníků: 24
věk: 13 – 17
cena:  ( v ceně: doprava, strava, nájem tábořiště, režie, pojištění
strava: 5x denně, pitný režim

Tábořiště se nachází v údolí Olešenského potoka asi 6 km od Ledče nad Sázavou. V okolí jsou lesy a kilometr od tábořiště také rybník. Součástí tábořiště jsou stany s podsadou, zastřešená kuchyně a jídelna a sociální zařízení. Záchody jsou suché. V tábořišti není elektřina. Strava je zajištěna 5x denně a přes celý den pitný režim. O zdraví dětí se stará kvalifikovaný zdravotník.

Co si s sebou vzít?

Galerie