Výtvarně-textilní příměstský tábor

Umění

Určeno pro 1. - 5. třída Místo Inspiro Stav / kapacita Obsazeno / max. 20 účastníků
Termín 01.07.20 - 03.07.20 Délka 3 dny Cena celkem 660 Kč
Čas 08:00 - 16:00 Lektor Bára Straková
dklub@svcinspiro.cz
Online přihláška

Podrobné informace

Pro tvořivé děti, které chtějí uvolnit svoji fantazii při výrobě uměleckých děl a rukodělno-výtvarných činnostech. Kreativita, tvořivost, zábavné hry,…

LEKTOŘI:
Bára Straková, Krejčí Ž., Bartáková Petra

Díky finanční podpoře EU – Operační program Zaměstnanost Vám můžeme tento příměstský tábor nabídnout za zvýhodněnou cenu. 
Pro účast Vašeho dítěte na tomto táboře je nutné vyplnit a poslat na mail dklub@svcinspiro.cz následující:
přihlášku
monitorovací list
od obou zákonných zástupců dítěte!
potvrzení
od obou zákonných zástupců dítěte!

Příměstské tábory (dále jen PT) jsou jednou z hlavních činností, které Inspiro nabízí. Jedná se o tábory, které jsou realizované v areálu Inspira. Jeden táborový turnus trvá pět dnů (pondělí až pátek). Sraz dětí je vždy v 8 hodin v Inspiru. Konec je vždy v 16 hodin v Inspiru. Počet účastníků jednoho PT je cca 25 dětí.

Během PT dětem zajišťujeme program, pedagogický dozor, pitný režim, obědy.
Pro děti je připravený pestrý program. Každý týden vyráží minimálně na jeden celodenní výlet (zajišťujeme jízdné, vstupné, svačinu). Program příměstského tábora je vyvážený – pohyb, odpočinek, sportovní i výtvarné činnosti, hry atd. Naším cílem je, aby se dítě na příměstském táboře cítilo dobře, bylo v bezpečném prostředí a rádo se vracelo.

V červnu zašleme email rodičům s podrobným program; kontaktem na pedagogy, kteří příměstský tábor povedou; upřesněným seznamem věcí, které mají mít děti s sebou.

Co si s sebou vzít?

Pevnou obuv – Děti mohou mít sandálky, ale v baťůžku tenisky s ponožkami! (je potřeba, aby děti měly pevnou obuv jak při výletech tak i při hrách. Jinak je nebezpečí úrazu a jiných nepříjemností).

Láhev s pitím – minimální objem 1 litr, během dne si děti budou do lahve doplňovat šťávu. Když jdou na procházku či hrát hry do lesa, je potřeba aby měly dostatek pití.

Svačinky – aby děti neměly hlad během dne. Pro děti je připraven vždy oběd (polévka a druhý chod, v případě celodenního výletu obědový balíček), obědy budou cca okolo 12 hodiny

Pláštěnku

Pokrývku hlavy – kšiltovku nebo šátek

Baťůžek – kam si děti sbalí všechny potřebné věci, když půjdu na procházku či hru do lesa (pití, pláštěnka, svačinka, popř. mikina atd.)
Přezůvky do vnitřních prostor Inspira – nejvhodnější jsou cvičky či tenisky.

Vhodné oblečení – na sportování i do vnitřních prostor dle počasí, během týdne budou probíhat i kreativní dílny, tak i tričko či zástěru, kterou si budou moci děti ušpinit.

Bližší informace k přihlašování:
Maruška Dvořáková
mail: kancelar@svcinspiro.cz
tel.: 777 712 120

Galerie