Datum konání 1. - 19. 9. 2019 Čas kdykoliv

NAROZENINOVÁ ŠIFROVAČKA

Baví tě poznávat skryté a občas trochu potrápit hlavu? To jsi tu zcela správně.

Hra probíhá od 1. do 19. 9. 2019

U příležitosti 20. narozenin Inspira pro tebe máme mini šifrovací soutěž. Projdi všechna stanoviště, vylušti šifry a odevzdej nám vyplněný odpovědní arch. Na oslavě 20. září proběhne slosování nejlepších luštitelů a můžeš získat odměnu.

 

Jak hra funguje?

K této hře potřebuješ chytrý telefon nebo počítač s internetem.

Stáhni si aplikaci what3words, nebo otevři stránku. Vše je zdarma.

Stáhni a vytiskni si odpovědní arch zde.

Nejdřív se nauč pracovat s aplikací. Zadej do aplikace tříslovné souřadnice. Mezi slova napiš tečky, např. pokud napíšeš “dojemný.rozbalovat.sehraní”, ukáže ti mapa polohu SVČ Inspiro. Tady ještě nic nehledej.

Během hry budeš získávat souřadnice. Na správných souřadnicích ti mapa ukáže pozici stanoviště, kde najdeš úkol na papíře A4.

Vylušti šifru na stanovišti a získej tak další souřadnice. Pokračuj takto až k finálnímu úkolu. Prosím, nepiš přímo na naše zadání, ať neusnadníš práci ostatním.

Všechny vyluštěné souřadnice a finální úkol zaznamenej do archu a odevzdej v kanceláři SVČ Inspiro, nebo vhoď do schránky před vchodem.

Přijď 20. září od 15:00 na oslavu narozenin a počkej si na slosování výherců.

 

Co když?

  • Nenašel jsi na stanovišti žádný úkol? Je možné, že se ztratil nebo poničil, kontaktuj prosím Veroniku Patzelovou na patzelova@svcinspiro.cz, nebo +420 731 683 593, a my to napravíme co nejdříve.
  • Zadal jsi přesné souřadnice, ale nevedou zcela přesně k další šifře? To se může stát, každá mapa a gps telefonu může ukazovat o kousek jinam, ale vždy bys měl na těchto souřadnicích šifru vidět poblíž.
  • Našel jsi ještě jiné šifry a nevíš co s nimi? V Tišnově můžeš najít také šifrovací hru Tišnovská šifra gymnázia. Jestli chceš, vylušti si i tu.
  • Přijde ti šifra moc těžká a nemůžeš ji vyluštit? Na každém stanovišti najdeš qr kód s nápovědou.

 

Hurá, jdu do toho!

Výborně, vezmi si papír, tužku a chytrý telefon a vyraz na první stanoviště:
půlnoční.žádat.registr.
Na místě se zeptej stánkaře, jestli prodává rybí zmrzlinu.
Přejeme Ti veselou zábavu při luštění!

dating-3373115_960_720