Zájmové vzdělávání

Inspiro je školské zařízení pro zájmové vzdělávání. Naším hlavním cílem je vytvářet a realizovat preventivní a volnočasové vzdělávací programy pro všechny věkové kategorie, rodiny s dětmi a dospělé, především však pro školní děti a mládež.

Kroužky a kurzy

Pravidelná sportovní, kreativní, přírodovědná činnost pro děti a mládež během školního roku.

Nabídka táborů

Jsme s vámi i o prázdninách! Nabízíme pobytové i příměstské tábory pro děti i rodiny.

Výukové programy

Připravujeme pro děti i rodiny s dětmi různé akce: sportovní turnaje, karneval, zájezdy, dílničky.

Pořádané akce

Netradiční a zábavné vzdělávaní pro školní třídy. Pestrá nabídka témat. Rozvoj osobnosti školáka.

P1010006

Přátelské prostředí

Naší prioritou je osobní, individuální a partnerský přístup ke každému dítěti i dospělému. Díky malému počtu dětí ve skupině mají pedagogové prostor k oboustranné komunikaci.

V našich kroužcích nejde jen o znalosti a praktické dovednosti. Vytváříme prostředí, které u dětí rozvíjí práci ve skupině, komunikační dovednosti, spolupráci a samostatnost.

Zkušený tým pedagogů

Veškeré naše činnosti jsou pod vedením zkušených pedagogických pracovníků, kteří si pravidelně doplňují a rozšiřují své vzdělání. Jednotlivým lekcím předchází vždy pečlivá příprava.

Náš Inspiro tým je složen ze 6 interních a z 62 externích proškolených pedagogických pracovníků, kteří se starají o vaše děti v kroužcích a na táborech.

22505_860602857353279_2006424780035104924_n
DSC_8805

Dlouholetá praxe

Naše organizace působí v Tišnově od roku 1999. Nejprve pod názvem Dům dětí a mládeže Tišnov, od jara 2015 již jako Inspiro – středisko volného času Tišnov. Každým rokem naše kroužky navštěvuje kolem 750 dětí a táborů se účastní přes 300 táborníků.

Současně se realizací kolem 20 víkendových akcí ročně podílíme na sportovním a kulturním dění v Tišnově, spoluutváříme městské “klima” a životní styl.

Inspirujme se navzájem...

2150+

Návštěvníků akcí

1100+

Návštěvníků aktivit

110+

Kroužků a akcí

80+

Pracovníků

15

Táborů

podpořte nás

Staňte se součástí naší komunity i Vy! Neváhejte nás kontaktovat.